Evernote Teams ile satış ilişkilerini geliştirin

Evernote Teams'i satışla ilgili ortak çalışma aracı olarak gösteren, bilgisayarlar ve büyük bir çizim defteri kullanan ofis çalışanlarının resmi

Satış ekibinizi satışa odaklanmış halde tutun

Image of team working on laptops and tablets, illustrating use of sales productivity toolsSatış ekibiniz her gün notları eşelerken, bilgi ararken ve ilerleme durumu konusunda şeffaflık sağlamak için mücadele verirken saatler kaybediyor olabilir. Satış araması ve toplantı kayıtları, yapışkan notlar ve bloknot sayfalarından çeşitli dijital belgelere farklılık gösterir. Bu farklı kayıt biçimleri birden fazla yerde saklanır ve satış ekiplerinin bir potansiyel müşteriyle nerede kaldıklarını kesin olarak bilmelerini zorlaştırır. En son satış yazıları, e-posta şablonları ve sunumların nerede olduğunu kim bilir? Pazarlama ekibinin aklından neler geçmektedir? En güncel satış belgeleri Slack de mi Google Drive'da mı, bir e-postada mı, yoksa başka bir yerde midir?

Evernote Teams kaosa son vererek ekibinizin satış gerçekleştirmeye odaklanmasını sağlar. Dinamik notlar, şablonlar, not defterleri ve etiketler ve ortak çalışmaya imkan tanıyan alanlar; hayati öneme sahip araştırmaları, satış araçlarını, belgeleri ve kampanya izleyicileri içine alır. Her şey satış üretkenliği için organize edilmiştir ve temsilcilerinizin çalışmak için ihtiyaç duyduğu her yerde hemen erişilebilir durumdadır. İster ofiste, ister evde, isterse sahada olsunlar, ekibiniz zamanının daha azını bilgi aramaya ve daha fazlasını satışa harcar.

Satış üretkenlik araçlarının kullanımını betimleyen, dizüstü bilgisayar ve tabletlerde çalışan ekibin görüntüsü

Ekibinizin satış konusundaki üretkenliğini artırın

Satış bilgileri yönetimi ve satış konusunda ortak çalışma, müşterilerin satış aşamalarında verimli bir şekilde ilerletilmesi açısından kritik öneme sahiptir. Güçlü özellikler, satış aramalarına hazırlanmak, müşteri temas noktaları hakkında bilgi sahibi olmak, pazarlama planlarına ayak uydurmak ve fırsatları sonuçlandırmak için gereken zamanı kısaltır. Evernote Teams sizin çalışmak istediğiniz şekilde çalışır. Notları ve iletişim bilgilerini dilediğiniz şekilde kaydedin ve aynı zamanda bunları saklanabilen, aranabilen ve paylaşılabilen dijital notlara dönüştürün. Şablonlarımızı kullanın veya kendi şablonunuzu oluşturun. Bir satış üretkenlik aracı olarak Evernote Teams her şeyi erişilebilir ve düzenli halde tutar.

Pazarlama stratejileriniz ile satış planlarınızı harmanlayın

Satış ve pazarlama departmanlarının birbirlerinin gündelik ihtiyaç ve faaliyetlerinden kopuk bir biçimde kendi siloları içerisinde hareket etmeleri çok sık rastlanan bir durumdur. Evernote Teams, bunların hepsini, herkesin görüşlerini paylaşabileceği, etkinlikleri ve sonuçları takip edebileceği, esnek, işbirliğine dayalı bir ortamda bir araya getiriyor.

 • Satış çeyrekleri, kampanyalar, sektörler veya ekipleriniz için anlamlı olabilecek herhangi bir mantıksal gruplandırmaya özel alanlar sayesinde satış ve pazarlamayı aynı sayfada buluşturun.

 • Temsilcilerin kolayca erişebilmesi için en son satış belge ve araçlarını merkezileştirin ve organize edin.

 • Temsilcilerinizin arka plan, SWOT analizi ve müşteri karakteri konusundaki görüşlerini kaydetmek için Pazarlama Planı şablonunu kullanın.

 • Etkileşimleri planlamak, önemli bildirim tarihleri konusunda satış departmanını bilgilendirmek ve tüm paydaşları gerçek zamanlı olarak haberdar etmek için Sosyal Medya Takvimi şablonundan yararlanın.

 • Etkileşim seviyelerini takip etmek, temsilcilerin pazarlama faaliyetlerinin gelen satış aşamaları üzerindeki etkisini tahmin etmelerine yardımcı olmak ve kampanyada en çok ilgi gösterilen mesajları dahil etmek için özel şablonlar oluşturun.

Her satış çok sayıda çalışma gerektirir. Hepsini bir arada tutun.

Ücretsiz Deneme Sürümünü Başlatın

Bir daha hiçbir satış konuşmasında zorlanmayın

Doğru zamanda ulaşılan doğru bilgi, gerçekleştirilen bir satış ile kaybedilen bir fırsat arasındaki farkı oluşturabilir. Evernote Teams ile ekibinizin ortak bilgisi ve kaynakları, ekipteki herkesin parmaklarının ucu kadar yakınında.

 • Yazı girişlerinin yanı sıra resim, ses, video, Google Drive dosyaları ve hatta kırpılmış Slack sohbetleri içeren dinamik notlarla güçlü bir hesap geçmişi oluşturun.

 • Satış konuşmalarına, başka bir temsilci tarafından alınmış notlardan en son pazar raporlarına mevcut tüm araştırma ve bilgi kırıntılarına, hepsi düzenli, aranabilir ve her zaman erişilebilir olmak üzere hızlıca erişerek hazırlanın.

 • Katılımcı ilişkileri ve fırsat açısından önemi, getirilecek materyaller, yöneltilecek önemli sorular ve beklenen sorulara verilecek yanıtların ayrıntılarını vermek üzere Satış Arama Öncesi Planlayıcı şablonumuzu kullanın.

 • Satış aramalarını anında yanıtlayın ve hesabın tam resmi gittiğiniz her yerde, çevrimdışı olduğunuzda bile kullanılabilir olduğu için, irtibat kurduğunuz herhangi bir kişi ile tam olarak kaldığınız yerden iletişimi sürdürün.

 • Arama Gözden Geçirme şablonu ile satış konuşması sonuçlarını ve sonraki adımları takip edin.

 • Belgeleri ve elle yazılmış görüntüleri Belge Tarama, PDF ve Belge Arama ve hatta El Yazısı Arama işlevleriyle aranabilir dijital notlara dönüştürün.

Müşteri ilişki yönetimi konusunda ustalaşın

Daha küçük satış ekipleri, iş yükünü hafifleten bir satış işbirliği aracı ve müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) platformu olarak Evernote Teams'i kullanabilir. Notlar ve not defterleri, her etkileşimi, kişisel tercihi, fırsatı, sipariş geçmişini ve müşteri hizmeti etkileşimini takip etmek için kolayca özelleştirilebilir. Alanlar, en son faaliyet ve gelişmeleri takip etmek ve tüm paydaşları bilgilendirmek için kullanıcı dostu bir kontrol paneli işlevi görebilir.

Satışları hızlandırın

Evernote Teams, satış ekiplerinin iş akışlarında boşa harcanan çabayı ve hız kesintilerini ortadan kaldırmaları için gereken uyumu yaratır. Satış konusunda sorunsuz ortak çalışma ve kusursuz satış bilgileri yönetimi, hazırlık ve yönetim faaliyetlerini daha verimli hale getirir ve satışa ulaşmak için zaman kazandırır. Ortalama bir temsilcinin günde 30 hesapla temas kurduğunu varsayalım. Her sürecin hesap başına 5 dakika bile hızlandırılması, satış hedefleri doğrultusunda harcanacak fazladan 2 saat kadar zaman sağlayabilir.

 • Genel vizyonunuz ve satış hedefleriniz etrafında herkesi uyumlu hale getirmek için Stratejik Planlama şablonumuzu kullanın.

 • Yeni temsilcilerin işe alınması sürecine özel bir alan oluşturun. Böylelikle, hemen hızlanıp kota doğrultusunda çalışmak için gereken tüm süre, kaynak ve araçları merkezileştirin.

 • Dönüşüm hunisinin her aşamasına ait onaylı satış yazıları ve en son mesajları alanınızın en başına sabitleyerek satış ekiplerinize güç katın.

 • Farklı departmanlar ve ekiplerle paylaşılan özelleştirilmiş notlarda tutarlı bir satış stratejisi ve iyi tanımlanmış satış süreçleri tasarlayın.

Satış sürecini yavaşlatan boşlukları ortadan kaldırın

Web'deki satış verilerinin Evernote Teams'e kaydedilmesini betimleyen grafiksel çizim

Web siteleri ve son haber makalelerinden potansiyel müşteriler hakkında harici bilgiler toplayın.

E-posta ve diğer iletişim araçlarından satış bilgilerinin akıllı telefona kaydedilmesini betimleyen grafiksel çizim

Telefon aramaları, toplantı notları, kartvizitler, e-postalar ve Slack sohbetlerinden dahili bilgilerle katkıda bulunun.

Evernote Teams'i bir müşteri adayı üretme çözümü olarak betimleyen, pasta grafik içeren ve başka bir belge üzerine yerleştirilmiş belgenin grafiksel çizimi

Herkesin erişebilmesi için müşteri adayları hakkındaki satış belge ve bilgilerini merkezileştirin.

Evernote Teams'in satış üretkenlik araçları entegrasyonunu betimleyen, bir çubuk grafiği çevreleyen okların grafiksel çizimi

Güncellemeleri tek yerde toplayarak paydaşların devamlı bilgi edinmesini sağlayın.

Her satış çok sayıda çalışma gerektirir. Hepsini bir arada tutun.

/ Kullanıcı / Ay

Start free trial